Yazılar

çatı katı dizisi oyuncu başvurusu

Çatı Katı Aşk Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği, Kanal D’nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk için oyuncu başvuruları başlamıştır.
Devamını Oku

sen çal kapımı dizisi oyuncu başvurusu

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Mf Yapım’ın üstlendiği başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel’in yer aldığı, Fox Tv’nin yeni dizisi Sen Çal Kapımı için oyuncu başvuruları başlamıştır.
Devamını Oku

aşk dese aşk dizisi oyuncu başvuruları

Gel Dese Aşk Dizisi Oyuncu Başvuruları

Yapımcılığını Sinegraf Yapım’ın üstlendiği başrollerinde Erkan Petekkaya ve Sinem Bozoklu’nun yer aldığı, Atv’nin yeni dizisi Gel Dese Aşk için oyuncu başvuruları başlamıştır.
Devamını Oku

gençliğim eyvah dizisi oyuncu başvurusu

Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği başrollerinde Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı, Atv’nin yeni dizisi Gençliğim Eyvah için oyuncu başvuruları başlamıştır.
Devamını Oku

saygı dizisi oyuncu başvuruları

Saygı Dizisi Oyuncu Başvuruları

Yapımcılığını Inter Medya’nın üstlendiği başrollerinde Nejat İşler’in yer aldığı, Blu TV’nin yeni dizisi Saygı için oyuncu başvuruları başlamıştır.
Devamını Oku

doğduğun ev kaderindir oyuncu başvurusu

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı, yönetmen koltuğuna Çağrı Bayrak’ın oturduğu, TV8’in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir için oyuncu başvuruları başlamıştır.
Devamını Oku

dudullu postası oyuncu başvurusu

Dudullu Postası Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Limon Film’ın üstlendiği başrollerinde Erkan Can, Hazar Ergüçlü, Güven Kıraç, Bülent Şakrak, Taner Ölmez, Ayda Aksel ve Ahmet Rıfat Şungar’ın yer aldığı, yönetmen koltuğuna Onur Ünlü’nün oturduğu, Kanal D’nin yeni dizisi Dudullu Postası için oyuncu başvuruları başlamıştır.
Devamını Oku

alef dizisi oyuncu başvurusu

Alef Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Fx ve Blu Tv’nin üstlendiği başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Emin Alper’in oturduğu, Blu Tv’nin yeni dizisi Alef dizisi için oyuncu başvuruları başlamıştır.

Devamını Oku

baraj dizisi oyuncu başvurusu

Baraj Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Med Yapım ve No:9 Productions’un üstlendiği başrollerinde Feyyaz Duman ve Biran Damla Yılmaz’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın oturduğu, FOX TV’nin yeni dizisi Baraj için oyuncu başvuruları başlamıştır.

Devamını Oku

hekimoğlu dizisi oyuncu başvurusu

Hekimoğlu Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Karga Seven Pictures’un üstlendiği başrollerinde Timuçin Esen ve Ebru Özkan Saban’ın yer aldığı, yönetmen koltuğun da Hülya Gezer’in oturduğu, Kanal D’nin yeni dizisi Hekimoğlu için oyuncu başvuruları başlamıştır.
Devamını Oku