en iyi çocuk oyuncu ajansı

En İyi Çocuk Oyuncu Ajansı

Çocuğunuz veya kendiniz için çocuk oyuncu ajansı arayışı içerisindeyseniz şuanda doğru yerdesiniz. Günümüzde dizi, sinema ve reklam filmi çekimlerinde çocukların ön planda olduğu projeler her zaman daha çok izlenmektedir.

Bu anlamda yapımcı firmaların bir çoğu çocuk oyuncu ajansları ve çocuk oyuncu arayışına girmektedirler. Özellikle biz DMR CASTING olarak bu projelerin neredeyse tamamına çocuk oyuncu sunumlarını yapmaktayız. Ülkemizde cast anlamında faaliyet gösteren bir çok ajans olsa da çocuk oyuncu ajansı olarak hizmet veren çok az sayıda kurum vardır. Ayrıca; ürün çekimi yapan kurumlara model ajansı olarak çocuk model desteği de hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Özellikle çocuk ürünleri için televizyonda gördüğümüz reklam filmlerinde, ürün fotoğraf çekimi veya televizyon reklam filmi çekimi gerçekleştiren yapım firmalarının çocuk oyuncu arayışları genelde ülkenin en iyi çocuk oyuncu ajansı DMR CASTING tarafından sağlanmaktadır.

En İyi Çocuk Oyuncu Ajansı. Yazımızın İçeriği:

En İyi Çocuk Oyuncu Ajansları Hangileridir?

Çocuk Oyuncu

Çocuk Oyuncu

Ülkemizde cast ajansı statüsünde bir çok kurum bulunmaktadır. Bu cast ajanslarının bir çoğu dizi, sinema ve reklam filmlerine ana cast oyuncu, bir çoğuda figüran dediğimiz yardımcı oyuncuları temin eder. DMR CASTING bir ana cast oyuncu ajansıdır. Ve, Türkiye’nin en iyi çocuk oyuncu ajansı olarak gösterilir.

En iyi çocuk oyuncu ajansını bulmak için yapmanız gereken en iyi şey araştırdığınız ajansın referanslarına göz atmak olmalıdır. Günümüzde bir çok sözde cast ajansı yalnızca sinema ve dizi afişlerini sitelerinde paylaşarak sanki o afişteki oyuncuları kendileri projeye göndermiş gibi sahtekarlıklar yapmaktadır.

Oyuncu adaylarının çalışmak için ön gördüğü ajansında referanslarına ve oyuncu kataloglarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu sayede en iyi çocuk oyuncu ajansı ve en iyi cast ajansını bulabilirsiniz.

Çocuk Oyuncu Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Çocuk Oyuncu Çınar

Çocuk Oyuncu

Çocukların oyuncu olmaları için, yetişkinler gibi mükemmel bir kamera önü oyunculuk eğitimi almasına ihtiyaçları yoktur. Kimse bir çocuktan mükemmel bir oyunculuk performansı bekleyemez.

Çocukları oyuncu olması için yukarıda da bahsettiğimiz gibi iyi bir çocuk oyuncu ajansı bulup, çocuk oyuncu başvurusu yapıp, ajansın yönlendirmelerine ve tavsiyelerine uyulması gerekmektedir.

Çocuk oyuncu ajansının size yönlendirdiği Audition ve deneme çekimlerine sürekli katıldığınız sürece çocuğunuz veya kendiniz daha fazla projede rol alır ve iyi bir çocuk oyuncu olursunuz.

Çocuklar Nasıl Dizilerde Oynar?

Çocukların dizilerde oynayabilmeleri için öncelikle yukarıda da bahsettiğimiz gibi iyi bir çocuk oyuncu ajansı ile çalışmaları gerekmektedir. Çocuk oyuncu ajansları yapım firmalarından gelen briefler doğrultusunda kataloglarında bulunan çocuk oyuncuların set kartlarını sunarlar ve yapım şirketinin seçtiği çocuk oyuncular dizilerde rol almaya başlarlar.

Reklam Çekimleri İçin Çocuk Oyuncular

Çocuk Oyuncu

Çocuk Oyuncu

Reklam çekimleri için çocuk oyuncularda tıpkı dizilerdeki işleyiş ile aynı şekilde yapım firmalarına sunumları yapılır. İş reklam olduğu için çocuk oyuncu adayları daha sık elenip daha çok görüşme yaparlar. Burada ajans faktörü devreye girer, ajansınız sektörde iyi ve tecrübeli ise çocuk oyuncuların reklamda oyna şansı bir o kadar da yüksektir.

DMR CASTING, sektörde oldukça tecrübeli ve en çok reklam referansına sahip tek çocuk oyuncu ajansıdır. Sağ üst menüden referanslarımızı inceleyebilir ve ajansımıza başvuru yapabilirsiniz.

DMR CASTING BAŞVURU FORMU

6 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir