Yalı Çapkını Dizisi Oyuncu Başvurusu

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yer aldığı yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği, Star Tv‘nin yeni dizisi Yalı Çapkını için oyuncu başvuruları başlamıştır.

Yalı Çapkını Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Yalı Çapkını dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Deneyimleriniz” bölümüne Yalı Çapkını dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı DMR CASTING’in en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen briflere göre bölümler için sunulursunuz. Yalı Çapkını dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız. Ayrıca çocuk oyuncu başvurusu için de ajansımızın başvuru sayfasını kullanabilirsiniz.

Ajansımız da kayıt ve benzeri ücretler yoktur. Kayıtlarımız kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

Ajansımız dizi ve sinema filmleri yanı sıra ürün çekimireklam çekimi ve moda çekimi çekimleri için de oyuncu ve model de temin etmektedir.

Yalı Çapkını dizisinde rol almak için hemen başvur!

1 cevap
  1. Muhammed demirsoy
    Muhammed demirsoy says:

    Merhabalar ben yalı çapkınında oynamak istiyorum yeteneğim var. 2 yıllık deneyimim var 15 yaşındayım. Ve yalı çapkınında oynamak istiyorum ama herhangi bir ajansa kayıt olmadan istiyorum çünkü gerçekten hiç güvenilir ajans yok heves kırmaktan başka işleri yok. Lütfen böyle bişey mümkünmüdür lütfen yanıtlarsanız çok sevinirim teşekkürler

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir