dmr casting

En İyi Oyuncu Ajansı DMR CASTING

2010 yılında Emre DEMİR tarafında kurulan DMR CASTING, günümüzün en trend ve popüler mesleklerinden olan oyunculuk ve modellik alanında bir çok oyuncu ve profesyonel modele iş imkanı sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana kamera önü oyunculuk eğitimi vererek bir çok dizi ve reklam filminde oyunculuk yapan oyuncuları ve projelere doğru yüzleri bulan cast direktörleri sayesinde Türkiye’nin en iyi oyuncu ajansı ve model ajansı olmuştur.

Ülkemizin en başarılı televizyon kanallarında yayınlanan dizi, reklam filmleri, sinema ve internet reklam filmlerine oyuncu ve model temin etmektedir. Kısa sürede en özel yüzlerle büyüyen oyuncu ve model kadrosu ile yapımcı firmaların, modacıların, reklam firmalarının, online satış yapan e-ticaret firmalarının ve cast ihtiyacı olan her sektörün en gözde model, oyuncu ve cast ajansı olmuştur.

En İyi Oyuncu Ajansı DMR CASTING (Yazı İçeriği):

cast ajansı dmr casting

DMR CASTING Başarısını Neye Borçludur?

DMR CASTING, başarısını farklı sektörde ve kendi sektöründe bir çok oyuncu ajansı ve cast ajanslarının göz ardı ettiği “paylaşma stratejisine”, güvene ve dürüstlüğe borçludur. Paylaşma stratejisi terimini açmak gerekirse. “Ne kadar çok paylaşırsak o kadar çok kazanırız” diyen Türkiye’nin en güvenilir oyuncu ajansı DMR CASTING‘ın kurucusu ve sahibi Emre Demir, diğer rakip ve aynı sektöre hizmet veren oyuncu ve cast ajanslarının çalışma mantığından uzak hareket ederek başarıyı elde etmiştir. DMR CASTING‘ın sahibi Emre Demir‘e başarıdan bahsettiğimizde statejisini bizimle paylaşarak kısa bir örnek vermiştir.

Şöyle ki; ürün çekimi yapılırken bir modelin 1 gün içinde 6 saat çalışarak 200 farklı kostümü farklı farklı pozlar ile kamera önünde sergilemesi ciddi bir efor gerektirir, bu tam anlamıyla alın teridir. Bu alın terini döken model, tekstil firmasının ajansa yaptığı ödemenin bir kısmı yerine; yarısından fazlasını almalıdır. Piyasadaki bir çok aracı kurum olan ajansların bu hakkı görmezden gelerek daha fazla para kazanma hırsıyla bir çok oyuncu ve modelin alın terinden ciddi rakamlar keserek haksız bir kazanç elde etmektedirler. Halbuki bu kazancın haklı olarak %20’sini almış olsalar, oyuncu ve modelin hakkını tam anlamıyla vermiş olsalar inanın şimdi DMR CASTING’in başarısından değil de o ajansların başarısından söz ediyor olurduk. Bir kez daha söylüyorum, “ne kadar çok paylaşırsak o kadar çok kazanırız.” diyen Emre Demir, sanırım tespitlerinde, stratejisinde ve başarısında oldukça haklı. Başarılarının devamını dileriz.

“Eğer konu televizyon dizisi veya reklam filmiyse buradaki karakterin veya pazarlamasının yapılacağı ürünü en iyi şekilde izleyiciye veya kullanıcıya yansıtacak doğru yüzün ve doğru bakışların tespiti çok önemlidir” diyen DMR CASTING’in sahibi Emre Demir, yalnızca modeller ve oyuncular açısından strateji geliştirmediği de görünüyor. Aracı firma mantığını doğru benimsemiş bir ajans olan DMR CASTING başarısının sırrını ifşa etmiş görünüyor. Müşterilerin isteklerini de göz önünde bulundurarak başarıya giden yola hız kesmeden devam eden DMR CASTING şimdi olduğu gibi ileride de adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

cast ajansı oyuncu seçimi

Neden DMR CASTING ile çalışmalıyız?

Neden DMR CASTING ile çalışmalıyız sorusunun cevabını sanırım bir üst başlıkta vermiş olduk. Eğer bu yazıyı okuyanlar yani sizler arasında oyuncu veya model adayları varsa kesinlikle başvuru yapacağınız ilk oyuncu ajansı DMR CASTING olmalıdır. DMR CASTING sizi yönlendirdiği çekimlerde sizin konforunuz için özel vip servislerini temin etmektedir ve geleceğiniz için imaj, basın ve kariyer planlaması yapmaktadır.

DMR CASTING sizin için uygun olan çekimlere sadece sizi yönlendirmekle kalmaz, ulaşımınız konusunda da büyük özen ve hassasiyet göstermektedir. Cast ajansı bünyesine bağlı özel servislerle sizi evinizden alarak çekim yapılacağı mekana kendi vip araçlarıyla götürmektedir. Burada oyuncunun veya modelin konforu çok önemlidir.

DMR CASTING güvenilir mi?

DMR CASTING, ajansa kayıt yaptıran oyuncuların, modellerin veya adaylarının kişisel bilgilerinin güvenliği için büyük özen göstermektedir. Özel yazdırılmış casting yazılımı sayesinde ajansa oyunculuk veya modellik için kayıt yaptırmış oyuncuların veya modellerin fotoğraflarını ve kişisel bilgilerini bu yazılım sayesinde yüksek güvenlikli şifreler ile saklamaktadır.

DMR CASTING aracılığı ile gitmiş olduğunuz çekimlerin ödemelerini size verilen tarih aralıklarında hiç bir sıkıntı yaşamadan muhasebe departmanından alabilirsiniz. Yapım firmalarının ajanslara, oyunculara veya modellere çekim ödemelerini genelde fatura tarihinden 1 (bir) ay sonra yapmaktadır. DMR CASTING, çekim ödemelerini en geç çekimden 2 (iki) hafta sonra yapmaktadır.

cast ajansları ile oyuncu olmak

DMR CASTING ile ilgili yorumlar ne düzeyde?

DMR CASTING, ile ilgili yorumlara internetten arama yaparak ulaşabilirsiniz. Bir çok sosyal ağ ile yoruma açık yazılara ve yorumlara ulaşabilirsiniz. Hiç şüphesiz ki oldukça olumlu yorumlar bulacaksınız.

Çalışmış olduğu projeleri internet sitesinin blog sayfalarında, Instagram’da, Twitter, ve Facebook sayfalarında yayınlayan DMR CASTING başarısını yayınlamaktan gurur duymaktadır.

DMR CASTING’e kimler başvuru yapabilir?

Kısacası oyunculuk ve modellik birbirine bağlantılı iki meslek dalıdır. Fakat modellik kavramı biraz daha detaylı bir görsellik gerektirdiği için oyunculuk ile kıyaslanmamalıdır. Kısacası model ölçülerine sahip olan her yaştan bay ve bayan model adayları ve oyunculuk yeteneği olan herkes DMR CASTING’e başvuru yapabilir.

DMR CASTING’e nasıl başvuru yapılır?

DMR CASTING’e internet sitesinden (www.dmrcasting.com) kolayca başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunu özenle ve titizlikle doldurmanız gerekmektedir.

2 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir