barbaroslar dizisi oyuncu başvurusu

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, TRT 1’in yeni dizisi Barbaroslar için oyuncu başvuruları başlamıştır.

Barbaroslar Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Barbaroslar dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Deneyimleriniz” bölümüne Barbaros dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı DMR CASTING’in en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen briflere göre bölümler için sunulursunuz. Barbaroslar dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Ajansımız da kayıt ve benzeri ücretler yoktur. Kayıtlarımız kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

Ajansımızın yöneticisi ve menajeri Emre DEMİR‘in instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Ajansımız dizi ve sinema filmleri yanı sıra ürün çekimireklam çekimi ve moda çekimi çekimleri için de oyuncu ve model de temin etmektedir.

Barbaroslar dizisinde rol almak için hemen başvur!

3 cevaplar
  1. Ali Jabbarov
    Ali Jabbarov says:

    MERHEBA BEN-Ali JABBAROV 29/09/1965 DOĞUMLU AZERBAYCAN TÜRKÜYÜM KKTC G.MAGUSADA YAŞIYORUM KIBRIS (KKTC) VATANDAŞIYIM. G.T.D.S-GÖKTÜRK DÖVÜŞ SANATLARI KURUCUSUYUM-TAŞKENT 1988-AKSİYON İÇERİKLİ KISA HİKAYE VE SENARYOLAR YAZARIM. DÖVÜŞ SANATLARINDA KULLANILAN ELEMENTLERİN TÜMÜNÜ, AYRICA KILICLI VE BIÇAKLI DÖVÜŞ SAHNELERİ KURMA ÜZERE UZMANIM.. ÜZERİNDE UZUN ZAMANDIR ÇALIŞTIĞIM -ADALET ARAYAN – YAŞLI DÖVÜŞÇÜ KARAKTERİNİN ÇALIŞMALARINI AKTİV ŞEKILDE SURDÜRMRKTEYİM. DÜBLÖR VE OYUNCUYUM. TELEFON NUMARAM – 05428502***. SAYGILAR .

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir