dudullu postası oyuncu başvurusu

Dudullu Postası Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Limon Film’ın üstlendiği başrollerinde Erkan Can, Hazar Ergüçlü, Güven Kıraç, Bülent Şakrak, Taner Ölmez, Ayda Aksel ve Ahmet Rıfat Şungar’ın yer aldığı, yönetmen koltuğuna Onur Ünlü’nün oturduğu, Kanal D’nin yeni dizisi Dudullu Postası için oyuncu başvuruları başlamıştır.

Dudullu Postası Dizisi Oyuncu Başvurusu

Dudullu Postası dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Deneyimleriniz” bölümüne Dudullu Postası dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en güvenilir ajans DMR CASTING’in en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen briflere göre bölümler için sunulursunuz. Dudullu Postası dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Ajansımız da kayıt ve benzeri ücretler yoktur. Kayıtlarımız kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

DMR CASTING ailesine katılmak için: BAŞVURU YAP!

Mahallenin ele avuca sığmaz gençleri, umutsuz ev kadınları, hayal dünyasında yaşayan genç kızlar, halı saha maçında kaybolan babalar…

Hepsi, samimi mizacıyla güldüren bir dizi olan Dudullu Postası’nda buluşuyor! Gazetecilik yapmak için gecesini gündüzüne katan Asım, abisi tarafından evin içine hapsedilen Melis, Melis’e aşık delikanlı Tayfur, güvenlik ve namus takıntılı Eyüp, mahallenin en tuhaf kişilerinden Sebati ve daha nicesi Dudullu’da.

Haber yaptıklarını zannederken, kendi komik hikayelerini anlattıklarının farkında olmayan gazetecilerin gazetesidir Dudullu Postası!

Yapım: Limon Film

Yapımcı: Hayri Aslan

Yönetmen: Onur Ünlü

Senaryo: Serkan Yılmaz

Oyuncular: Erkan Can, Hazar Ergüçlü, Güven Kıraç, Bülent Şakrak, Taner Ölmez, Ayda Aksel, Ahmet Rıfat Şungar

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir