kırmızı oda disizi oyuncu başvurusu

Kırmızı Oda Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği, Tv8’in yeni dizisi Kırmızı Oda için oyuncu başvuruları başlamıştır.

Kırmızı Oda Oyuncu Başvurusu

Kırmızı Oda dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Deneyimleriniz” bölümüne Kırmızı Oda dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en güvenilir oyuncu ajansı DMR CASTING’in en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen briflere göre bölümler için sunulursunuz. Kırmızı Oda dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Ajansımız da kayıt ve benzeri ücretler yoktur. Kayıtlarımız kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

Kırmızı Oda dizisinde rol almak için hemen başvur!

11 cevaplar
 1. Aleyna
  Aleyna says:

  Başvuru yapmak istiyorum. 17 yaşındayım. Dizi de rol almayı çok istiyorum. İlerde olmak istediğim mesleğin konularının işlendiği bir dizi de oynamak benim için tarif edilemez bir mutluluk verir ayrıca kendime fazlasıyla güveniyorum.

  Cevapla
 2. Aysenur
  Aysenur says:

  Basvuru yapmak istiyorum dizilerde oynamayı seviyorum yaşım 12 kırmızı odada oynamak istiyorum bu flim benim için çok önemli ve güzel oynamayı çok istiyorum kendime guveniyorum

  Cevapla
 3. Dila Tez
  Dila Tez says:

  17 yaşındayım. Balıkesir in Bandırma ilçesinde oturuyorum. Oyunculuk deneyimim yok. 1.72 boyundayım. 50 kiloyum. Göz rengim kahverengi. Saçlarım şuan kızıl. Kendime güveniyorum. Yetenekli olduğumu düşünüyorum. Fazla sulugöz olduğum için her role kolayca girebileceğimi düşünüyorum. Olumlu geri dönüşünüzü bekliyor olucam. Teşekkür ederim.

  Cevapla
 4. Deniz
  Deniz says:

  Bunca yıldır bir sürü hikaye okudum izledim belki benim hikayeme benzer bişey çıkar dedim yol bulurum dedim ama yok. Uygun görünse bende hikayemi sunmak isterim buna oynayacak oyuncu yoksa ben oynarım yeterki bunun çıkış yolunu söylesinler bana

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir