saygı dizisi oyuncu başvuruları

Saygı Dizisi Oyuncu Başvuruları

Yapımcılığını Inter Medya’nın üstlendiği başrollerinde Nejat İşler’in yer aldığı, Blu TV’nin yeni dizisi Saygı için oyuncu başvuruları başlamıştır.

Saygı Dizisi Oyuncu Başvurusu

Saygı dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Deneyimleriniz” bölümüne Saygı dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en güvenilir ajans DMR CASTING’in en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen briflere göre bölümler için sunulursunuz. Saygı dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Ajansımız da kayıt ve benzeri ücretler yoktur. Kayıtlarımız kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

DMR CASTING ailesine katılmak için: BAŞVURU YAP!

Toplumdaki çürümenin çözümünü kendi adaletinde bulan sert ve güçlü bir insan hikâyesi…

Yapımcılığını İnter Medya’nın üstleneceği ‘Saygı’ adlı dizi, Türkiye’nin fenomenleşen anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak. Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişecek. Behzat Ç. – “Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı dizi yepyeni bir oyuncu kadrosuyla sevenlerinin karşısına çıkacak.

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir